HİZMETLERİMİZ

Jiletli Tel

Jiletli Tel

Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet sunmakyız.

Evinizin, Apartmanınızın, Sitenizin ve Bahçenizin Etrafını Jiletli tel Örgü ile çevirmek isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ücretsiz keşif ve Fiyatlandırma İçin Hemen Bizi Arayınız

 

Jiletli tel Ankara civarında resmi dairelerin çok fazla olması sebebi ile sıkça karşımıza çıkan bir güvenlik önlemidir. Genellikle yüksek güvenlik önlemi gerektiren ve kötü amaçlı kişilerin giriş çıkışlarından endişe edilen yerlerde bu yöntem kullanılır. Uygulamanın yapılacağı alan ve istenilen sonuca göre farklı jiletli tel çeşitleri vardır.

Helezon Jiletli Tel

Sarmal ya da helezon jiletli tel Ankara dolaylarında çok sık rastlanan bir çeşittir. Sarmal şekilde birbiri ile iç içe geçmiş halkalar şeklinde bir görünüm veren bu yapı Y harfi şeklindeki panel çitler ile birlikte kullanılır. panel çitler belli bir noktaya kadar tel örgülerle güvenliği sağlar. En üst noktasında ise tam y açısının orta kısmında yer alacak şekilde helezon jiletli teller konulur. Böylece yukarıya kadar çıkılsa bile karşıya geçiş imkanı vermez.

Düzlemsel Jiletli Tel

Beton ya da boru tipi direkler ile sabitlenmiş tel örgü uygulamaları ile birlikte kullanılan bu yöntemde tel örgünün en üst kısmından başlayacak şekilde jiletli tel uygulaması yapılır. Böylece üst noktalarda güvenlik önlemi arttırılmış olur.

Düz Hat Jiletli Tel

Bu şekilde buluna jiletli teller de dikey veya 45 derecelik tel örgü direkleri ile birlikte kullanılır. Bu şekilde kullanılan jiletli tel Ankara içi civarında yaygın olduğu kadar şehre giden yollarda bulunan elektrik şebekelerinde de yaygın olarak kullanılır.