HİZMETLERİMİZ

Ankara Tel Örgü

Ankara Tel Örgü

Ankara Tel Örgü

Hem tel örgünün yerleştirilebilmesi hem de her zaman için dikenli telin güvenliği artırılabilmesi için özel olarak çalışmalar sürdürülebiliyor. Ankara Tel Örgü sayesinde herhangi bir problemle karşılaşmaksızın pek çok farklı ortamın çevrilebilmesi ve direğin güvenli hale getirilebilmesi mümkün oluyor. Bahçelerde, parklarda, çiftliklerde, tren yollarının kenarlarında ve diğer ortamlarda farklı seçeneklerden yararlanılması son derece kolay oluyor.

Tel Örgü Sistemleri Nedir?

Tel örgü yalnızca kendi başına tam olarak bir güvenlik önlemi olarak kullanılması mümkün olmadığı gibi, dikenli tel eklenerek rahatlıkla direk sayesinde güvenli ortam oluşturulabilir. Direkler hem sağlam olmaları hem de telle ilgili her türlü işlemin rahatlıkla gerçekleştirilebilmelerini sağlayabiliyor olmaları nedeniyle tercih ediliyorlar.

Türkiye’nin dört bir yanında müşteriler için uygun fiyatlar belirleniyor ve son dönemde herhangi bir problem olmaksızın çürüme sorunu da yaşanmadan sistemin yönetilebilmesi sağlanıyor. Beton direk yıllar boyunca hem tellerin esnemesini engelleyebilmek hem de doğrudan direğin çevresinden girişin önüne geçmek mümkün oluyor.

Tel Örgü Nasıl Olmalı?

Tel Örgü Sistemleri her zaman için özel olarak sektörde pek çok farklı seçenek sayesinde ilgi görmeye devam ediyor. Ankara Tel Örgü Ankara’da bulunan firmalar aracılığıyla ülke genelinde her noktaya gönderilebiliyor. Tellerle birleştirilebilmesi son derece kolay olduğu gibi, üst kısımlarına dikenli tel koyulabilecek bir yapıya sahipler. Bu sayede herhangi bir şekilde güvenlik zafiyetiyle karşılaşmaz, çiftliğinizin, bahçenizin veya diğer gayrimenkullerinizin çevresini çevirebilirsiniz. Genellikle boyutu oldukça büyük olan mekanlar için tercih edilen betonlu setler sayesinde ortamın son derece güvenli bir hale gelmesi sağlanıyor.

Tel Örgü Boyutları

Tel Örgü Boyutları, nano beton direk ve payanda olarak tanımlanan üç farklı destek tipi bulunuyor. Bunların her biri farklı görünümlere ve kullanım yapılarına sahiptir. Düz betonlarda boy genellikle 200 cm ila 250 cm olarak belirlenir. Ankara Tel Örgü aracılığıyla her seçenekten yararlanabilirsiniz. Diğer direklerde de boylar 200 cm ila 320 cm arasında değişiklik gösteriyor. Kiloları ise direğe bağlı olarak değişse de, çoğu zaman 35 ila 70 kilogram arasında değişebiliyor. Her bir direkte örgünün yerleştirilmesi ve üstte de dikenli telin çekilmesi için özel bölümlere yer veriliyor.